Karşıyaka Evden Eve Nakliyat

Karşıyaka Evden Eve Nakliyat

Karşıyaka evden eve nakliyat, nakliyatta kurumsal işletmeler arasındadır. Nakliyat firması seçerken, elemanlarının tecrübeli olması ve firmanın hizmet anlayışı son derece önem taşır. Yakın çevreden ve basında olumlu yorumlar almış olan nakliyat şirketlerinden destek alınması önerilir. Ev eşyalarının çok farklı sınıflarda olması, taşınırken de farklı usullerin uygulanmasını gerekli kılar.

Cam, seramik türü eşyalar, kolay kırılabilen eşyalardır. Sağlam koliler içerisinde taşınması son derece önem taşır. Elektronik eşyalar ve beyaz eşyaların tutma şekilleri ve araca yerleştirilmesi de bilgi ve deneyim gerektirir. Sarsıntıdan en kolay etkilenen eşya grupları beyaz eşyalardır. Bu eşyaların büyük bir özen içerisinde taşınması için firmamız, her türlü çabayı sarf eder.

Sigortalı Taşımacılığın Verdiği Güven

Karşıyaka evden eve nakliyat, sigortalı taşımacılık ile hizmet alanlara huzur ve güven sunan taşıma şirketlerindendir. Taşımacılıkta istenmeyen eşya hasarları için verilecek en büyük güvence, eşyaların sigortalanmasıdır. Değerinde yapılacak sigortalar için de eşyaların mutlaka eksper tarafından incelenmesi gerekir. Bu işler için firmamız ek ücret talep etmez.

Müşteri memnuniyetine verilen önem gereği, hizmet alanlara sunulan güvence ve kurumsallık son derece önem taşır. Her işten anlayan elemanlarımız, marangozluk ve elektrikle ilgili olan işleri de rahatlıkla yapar. Taşınmalarda büyük dolapların montesi, avizelerin sökülmesi gibi hususlar, özel bilgi gerektiren işlerdir. Tecrübeli elemanlarımız bu konularda da profesyonel şekilde yardımcı olacak teknik bilgi ve deneyime sahiptir. Master Nakliyat’ın kurumsal hizmet anlayışı tercih edilme sebeplerinin başında gelir.

Müşteri Memnuniyeti

Karşıyaka evden eve nakliyat, çözüm odaklı hızlı ve öngörüsü yüksek taşıma elemanlarına sahiptir. Müşteri memnuniyeti için her türlü imkân sunulur. Nakliyat öncesinde yapılan ev ziyaretleri, hazırlıkların eksiksiz şekilde yapılması için önem taşır. Zengin araç filomuz, asansörlü taşıma sistemlerimiz, nakliyatı kolaylaştıran unsurlardır.

Kurumsallık gereği özenli taşıma hizmeti sunan firmamız, aynı gün sadece tek bir yaşam alanını taşır. Master Nakliyat, yeni taşıma kolisi kullanarak, eşya hasarlarının oluşmaması için her türlü önlemi alır. Uluslararası taşımacılık standartlarına uygun şekilde eşya nakliyesi yapan profesyonel nakliyat şirketlerinin başında geliriz.

Yorumlar  

#3 Oktay Çiçek 14-06-2019 14:43
Pendik Şehirler arası Nakliyat ile hizmet almaya bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine karar verdim . Firmanızda karşılaştığım en ilgili ve samimi firma söz verdikleri gün tam vaktinde gelerek eşyalarıma dikkatlice ambalajlama işlemi uygulayarak araca yüklediler böyle hızlı ve uzman hizmet için teşekkür ederim emeğinize sağlık. Başarılarının devamını dilerim.
Alıntı
#2 Canan Bazar 14-06-2019 14:40
Merhabalar, Pendik Evden Eve firmanız ile aldığım hizmet son derece kaliteli ve sorunsuz olduğu için çok teşekkür ederim size ve ekibinize. Personeller son derece uzman ve kullandıkları ürünler kaliteli eşyalarıma kendi eşyaları gibi özen göstererek ambalajlama işlemi uyguladılar . Kesinlikle herkese tavsiye ederim. Başarılarının devamını dilerim.
Alıntı
#1 Batuhan Baloğlu 14-06-2019 14:37
Merhabalar , Pendik Evden Eve Nakliyat firmanız ile taşındım. Gerçekten çok memnun kaldım. Hiç oyalanmadan oldukça hızlı çalıştılar, taşınma sırasında pratik çözümlerle süreci hızlandırdılar. Herkese tavsiye edeceğim. Çok teşekkürler. Başarılarının devamını dilerim.
Alıntı

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile

master-logo-beyaz.png
Master Nakliyat firması İzmir evden eve nakliyat ve ofis taşımacılığı alanında yenilikçi hizmetler ile ün salmaya devam ediyoruz. Asansörlü, sigortalı ve ambalajlı taşıma hizmetleri veren firmamızdan ekonomik şekilde hizmet alabilirsiniz. Her geçen gün yenilenen sistemlerimiz ve uzman personellerimizle eşyalarınızı güvenli şekilde taşınmasını sağlıyoruz. Ev, ofis taşımacılığındaki profesyonel çalışmalarımızla diğer firmaların örnek aldığı bir firmayız. Bize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıMood Yazılım tarafından yapılmaktadır.